AKTUÁLNE: Dotácia na nabíjacie stanice je vyhlásená!

Energia. Systém. Vy.

Slnečná energia, ktorá sa dostane na povrch planéty za hodinu a pol, má dostatok energie na pokrytie celej spotreby energie ľudstva na celý rok.

Máte v rukách obrovské množstvo energie. Ako ju správne využiť?

SMINN - to nie je len solárny panel. Ide o prepojený systém zahŕňajúci panely, batériu, nabíjačku a samozrejme prepracovanú aplikáciu, s ktorou manažujete vašu energiu.

Vyrábajte ju, predávajte a šetrite nielen svoju peňaženku, ale aj životné prostredie tak, ako to doteraz nebolo možné.

Prichádza doba energetická a s ňou riešenia jej využitia. Vďaka obrovskému množstvu dát a ich vyhodnoteniu pracuje systém tak, aby ste spotrebovávali energiu, keď môžete, predávali ju, keď jej máte nadbytok, ale šetrili stále - bez ohľadu na to, či je noc alebo december.

Energiu nestačí vyrábať, treba ju vedieť efektívne riadiť. S nami to dokážete.

Smart Energy System
so Sminn AiBox_

Domácnosti
Domácnosti

Jednoduchšie, ako by ste čakali.

Sminn aplikácia

Kontrolovať spotrebu a množstvo vyrobenej energie dokážu mnohé systémy. Vďaka našej aplikácii však máte v rukách silný nástroj na plánovanie využitia energie.

Mikroinventory

Náš systém zabezpečuje plynulé prepínanie medzi nabíjaním zo siete a z obnoviteľných zdrojov. Všetko funguje automaticky, takže nie je potrebný žiadny zásah, ani vedomosti - jednoducho nechajte náš inteligentný software pracovaťza za vás.

Inteligentná batéria

Šetrite si energiu na horšie časy. Nemyslíme to doslovne. Cez deň ju uskladnite do našej smart batérie a využite ju napr. na dobitie auta cez noc. Svieťte s nahromadenou solárnou energiou vo večerných hodinách. Vy rozhodnete, kedy a na čo energiu použiť bez toho, aby ste sa obmedzovali.

Energia slnka
vo vašich rukách
- duša celého systému.

Aplikácia nabitá funkciami.

Pozrite sa, kam prúdi vaša energia v reálnom čase a analyzujte správy o vašich energetických trendoch za celý rok.

Máte predstavu, ktoré spotrebiče musia mať vždy “šťavu”? Vyberte si v aplikácii, alebo to nachajte na náš inteligentný softvér.

Ste celý deň preč, alebo odchádzate na dovolenku? Predajte čistú energiu späť, alebo sprístupnite svoju nabíjačku na elektromobily iným.

Zarábajte pasívne - šetrite aktívne.

Srdce systému, ktorým pulzuje čistá energia

 • Naše panely premieňajú svetlo na elektrickú energiu, ktorou energeticky nakŕmite svoju domácnosť.
 • Každý jeden pracuje samostatne, ale spolu tvoria dokonale zohraný a vyladený systém.
 • Ak na časť panelov dopadá tieň, alebo sa niektorý z nich poškodí, ostatné panely naďalej generujú čistú energiu.
 • Bežné systémy reťazových inventorov môžu byť nefunkčné, ak dôjde k ich poškodeniu.
 • Náš systém je ako futbalový tím. Ak sa jeden hráč zraní, ostatní bojujú aj za neho.
 • Mikroinvertory SMINN sú kompatibilné prakticky so všetkými značkami a modelmi solárnych panelov, takže si vyberte panely, ktoré sa vám najviac páčia s vedomím, že naše mikroinvertory s nimi budú bez problémov komunikovať.
Zistiť viac
Srdce systému
IQ Batéria

IQ Batéria - telo systému.

 • Až doteraz bolo negatívom solárnych systémov, že vyrábali energiu cez deň, keď väčšinou nie ste doma. Výpadok siete alebo tma spôsobili, že ste nemohli využiť vyrobenú energiu počas slnečného dňa.
 • Tomu je teraz koniec.
 • Vďaka inteligentnej batérii môžete energiu využívať kedykoľvek. Spravte zo svojej batérie doslova banku na energiu, z ktorej si zoberiete, keď to potrebujete.
 • Noc, upršaný deň, výpadky siete, živelné pohromy. Vás jednoducho nič nezastaví. Buďte pánmi vlastnej energie. Ani 1 kW energie nenechajte prepadnúť, ale využite každý fotón, ktorý dopadne na vaše panely.
 • Vývoj technológie ukladania energie do batérie napreduje nevídaným tempom. Využite aj vy najnovšie poznatky vo vývoji a ukladajte energiu efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.
 • Batérie sú kompaktnejšie a dizajnové, takže pre ne určite nájdete vhodné miesto.
Zistiť viac
IQ Batéria
Domáca nabíjacia stanica

HomeBox Basic

Bezpečné, inteligentné a jednoduché. Ušetrite čas nabíjaním elektromobilu na príjazdovej ceste alebo v garáži, aby ste každý deň mohli vyraziť na cestu s plnou batériou. Inteligentné nabíjanie SminnBox spája možnosť integrácie so solárnou inštaláciou a využitie vyrobenej zelenej energie primárne na nabíjanie vášho elektromobilu.

TYP KONEKTORA
Type2 Socket / 5m

NABÍJACÍ VÝKON
až do 22 kW AC

Home basic box
Slnečná eenrgia
Sme tu

Špecialisti s energiou pomôcť aj vám

Spoľahnite sa na našich montážnych pracovníkov, podobne ako stovky zákazníkov pred vami.

Vďaka našej mnohoročnej praxi získate istotu, že systém bude vyladený do najmenšieho detailu, aby ste každý kW vyrobenej energie využili efektívne.

Opýtajte sa na nás možnosti rôznych dotácií. Zaujímajte sa, ako pracovať s energiou efektívne. Buďte zelení, buďte in, buďte aj vy rodinou SMINN.

Kontaktujte nás
Špecialisti s energiou