AKTUÁLNE: Dotácia na nabíjacie stanice je vyhlásená!

Energia. Systém. Vy.

Slnečná energia, ktorá sa dostane na povrch planéty za hodinu a pol, má dostatok energie na pokrytie celej spotreby energie ľudstva na celý rok.

Máte v rukách obrovské množstvo energie. Ako ju správne využiť?

SMINN - to nie je len solárny panel. Ide o prepojený systém zahŕňajúci panely, batériu, nabíjačku a samozrejme prepracovanú aplikáciu, s ktorou manažujete vašu energiu.

Vyrábajte ju, predávajte a šetrite nielen svoju peňaženku, ale aj životné prostredie tak, ako to doteraz nebolo možné.

Prichádza doba energetická a s ňou riešenia jej využitia. Vďaka obrovskému množstvu dát a ich vyhodnoteniu pracuje systém tak, aby ste spotrebovávali energiu, keď môžete, predávali ju, keď jej máte nadbytok, ale šetrili stále - bez ohľadu na to, či je noc alebo december.

Energiu nestačí vyrábať, treba ju vedieť efektívne riadiť. S nami to dokážete.

Autonómna domácnosť
Autonómna domácnosť

Fotovoltické panely umiestnené na streche vášho domu eliminujú výšku vašich účtov a zabezpečujú vám energetickú nezávislosť. Výdaj energie dokážete prispôsobiť a použiť podľa aktuálnych potrieb vás a vašej rodiny. Vytvorte s našou pomocou energeticky nezávislú domácnosť.

Vysoká účinnosť
Vysoká účinnosť
Jednoduchá inštalácia
Jednoduchá inštalácia
Vzdialený dohľad
Vzdialený dohľad
Centrálny systém
Pripojenie na centrálny systém Sminn Ai Box
Inteligentný systém
Inteligentný systém riadenia prebytkov
 Spolupráca s nabíjacou stanicou
Spolupráca s nabíjacou stanicou
Autonómna domácnosť
Ekologické podnikanie
Ekologické podnikanie

Využívaním slnečnej energie pre váš biznis dosiahnete finančnú úsporu, ktorá sa priamo premietne do vašich účtov. Inštalácia fotovoltických panelov prináša aj výhody v podobe daňových úľav a dotácií. Bonusom je spoločenská zodpovednosť a trvalá udržateľnosť. Buďte príkladom pre svoje okolie a o krok pred pred vašou konkurenciu.

 Vysoká účinnosť
Vysoká účinnosť
Vzdialený dohľad
Vzdialený dohľad
Riadenie a uskladnenie energie
Riadenie a uskladnenie energie s cieľom zníženia nákladov
Pripojenie na centrálny systém Sminn Ai Box
Pripojenie na centrálny systém Sminn Ai Box
Priemyslená energetika
Priemyselná energetika

Fotovoltické panely sú základným prvkom energetickej samostatnosti priemyselných parkov. Energetická úspora, stabilizácia siete, či predaj prebytočnej energie a získavanie finančných kompenzácií sú len niektoré z výhod. Neváhajte sa na nás obrátiť s vypracovaním kompletného energetického projektu a dokumentácie.

Vysoká účinnosť
Vysoká účinnosť
Vzdialený dohľad
Vzdialený dohľad
Riadenie a uskladnenie energie s cieľom zníženia nákladov
Riadenie a uskladnenie energie s cieľom zníženia nákladov
Pripojenie na centrálny systém Sminn Ai Box
Pripojenie na centrálny systém Sminn Ai Box
Voliteľná funkcia AFCI
Voliteľná funkcia AFCI
 Riadenie jalového výkonu
Riadenie jalového výkonu
Priemyslená energetika

Prečo fotovoltika od Sminn?

Celý projekt pripravíme na kľúč a zaistíme jeho financovanie.

Chcete nabíjať skutočne zadarmo? Splnili sme aj túto výzvu. Spojili sme dlhoročné skúsenosti s fotovoltikou a preniesli do elektromobility vo forme inteligentného nabíjania. Zabezpečíme návrh, dodávku, inštaláciu a nastavenia tak, aby sa primárne spotrebovala vyrobená energia na nabíjanie elektromobilu, prebytky uložili do batérii a neskôr sa spotrebovala pre ostatné spotrebiče.

Máme kvalitný tím s dlhoročnými skúsenosťami a spolupracujeme s overenými svetovými dodávateľmi kvalitných technológií.

Sminn point
1. Pre zostavenie ponuky potrebujeme poznať

Typ a umiestnenie nehnuteľnosti, typ krytiny a rozmery strechy, vašu cenu elektriny a odhad spotreby počas dňa alebo ročné zúčtovanie za energie, možnosti využitia elektriny, definíciu elektricky náročných spotrebičov. Toto všetko vyčítame z vašej faktúry za elektriku.

2. Analýza a príprava ponuky na mieru

Na základe zistených informácií vám urobíme Energetickú Analýzu a z doporučení energetika pripravíme presnú ponuku komplexu zariadení pre vás.

3. Inštalácia solárnej elektrárne

Po akceptácii finálnej ponuky a podpisu zmluvy a plnej moci za vás odošleme žiadosť o pripojenie k distribučnej sieti, stavebné a iné povolenia. Vykonáme samotnú inštaláciu solárnej elektrárne a zaistíme pripojenie do distribučnej siete.

4. Finálne nastavenie a zaškolenie

Po samotnej inštalácii a uvedení zariadení do prevádzky nastavíme priority využitia slnečnej energie podľa vašich požiadaviek a prianí. Zaškolíme vás do obsluhy, prípadne pomôžeme s inštaláciou mobilnej aplikácie.

5. Pripojenie na Centrálny Pult

Pri zapojení panelov s ďaľšími zariadeniami ako batérie, nabíjačka elektromobilu, ohrev teplej vody, klimatizácia, tepelné čerpadlo a iné, vzniká množstvo kombinácií nastavení, ktoré je potrebné meniť viackrát za deň pre optimálny chod elektrárne v spojení s Vašou domácnosťou. Na sledovanie a nastavovanie týchto parametrov nemusíte mať školenie a tráviť hodiny denne za vaším monitorom. Naši odborníci a komplexný systém to budú robiť za vás 24/7.

Využitie slnečnej energie

Využite vyrobenú energiu naplno pre zariadenia Sminn

Aktuálna spotreba elektriny v domácnosti alebo podniku je vo väčšine prípadov rozdielna s tým, čo aktuálne vyrába fotovoltická elektráreň.

Preto je vhodné nadbytočnú elektrinu spotrebovať inde, presmerovať alebo uskladniť. Najlepším spôsobom uskladnenia energie je jej akumulácia v batériách, vďaka čomu môžete energiu využívať práve vtedy, keď ju potrebujete a môžete tak byť maximálne sebestační. Napojte aj svoju existujúcu elektráreň na náš Centrálny Pult!

1. Ráno - nízka výroba, vysoká spotreba

Ráno, keď máte zvyčajne vysokú spotrebu elektriny, slnko bohužiaľ ešte dostatočne nesvieti, a tak fotovoltická elektráreň vyrába príliš málo. Batériový systém tento problém rieši energiou, ktorú uložil z predchádzajúceho dňa.

2. Na poludnie - vysoká výroba, nízka spotreba

Naopak na poludnie doma zvyčajne nikto nie je, ale fotovoltická elektráreň ide naplno, a vyrobená elektrina sa tak môže ukladať do batérií. Uskladní sa tak pre využitie neskôr.

3. Večer - nízka výroba, vysoká spotreba

Večer je zvyčajne spotreba elektriny najvyššia, ale panely na streche už nevyrábajú. Batériový systém dodá energiu, ktorú potrebujete, či už pre varenie, svietenie, alebo pre svoj počítač či televíziu.

Graf

Smart Energy System
so Sminn AiBox_