AKTUÁLNE: Dotácia na nabíjacie stanice je vyhlásená!

Sminn

pre váš biznis

Rozdeľte svoj energetický mix

S naším komplexným ekosystémom znižujete závislosť od elektrickej siete a zároveň šetríte svoje investície a životné prostredie nás všetkých.Pozor na maximálnu rezervovanú kapacitu! Nezabúdate na nevyužitú energiu? Vaše peniaze vo forme pokút.

Pripojte sa k nám

Pridajte sa k mnohým výrobným firmám, či hotelom a reštauráciám a začnite energiu využívať efektívne. Náš Centrálny Pult vám zabezpečí sledovanie celého systémy, ladenie podľa neustále sa meniacich vstupných hodnôt. Výsledkom je efektívny a optimálne nastavený systém v každom čase prevázdzky.

Bezpečnosť predovšetkým

Náš systém pracuje výhradne s nízkonapäťovým napájaním, čím sa eliminuje riziko požiaru pri poruche.Aj keď jednotlivý panel pracuje s nižším napätím, pri sériovom usporiadaní už ide do tuhého aj čo sa týka bezpečnosti. Informujte sa u nás o RAPID SHUTDOWN systémoch, vetvových a sieťových odpojovačoch a iných bezpečnostných prvkoch. Inštalujeme bezpečnejšie systémy, ako v súčasnosti vyžaduje legislatíva.

Smart Energy System
so Sminn AiBox_

Srdce systému, ktorým pulzuje čistá energia

 • Naše panely premieňajú svetlo na elektrickú energiu, ktorou energeticky nakŕmite svoju domácnosť.
 • Každý jeden pracuje samostatne, ale spolu tvoria dokonale zohraný a vyladený systém.
 • Ak na časť panelov dopadá tieň, alebo sa niektorý z nich poškodí, ostatné panely naďalej generujú čistú energiu.
 • Bežné systémy reťazových inventorov môžu byť nefunkčné, ak dôjde k ich poškodeniu.
 • Náš systém je ako futbalový tím. Ak sa jeden hráč zraní, ostatní bojujú aj za neho.
 • Mikroinvertory SMINN sú kompatibilné prakticky so všetkými značkami a modelmi solárnych panelov, takže si vyberte panely, ktoré sa vám najviac páčia s vedomím, že naše mikroinvertory s nimi budú bez problémov komunikovať.
Zistiť viac
Srdce systému
IQ Batéria

IQ Batéria - telo systému.

 • Až doteraz bolo negatívom solárnych systémov, že vyrábali energiu cez deň, keď väčšinou nie ste doma. Výpadok siete alebo tma spôsobili, že ste nemohli využiť vyrobenú energiu počas slnečného dňa.
 • Tomu je teraz koniec.
 • Vďaka inteligentnej batérii môžete energiu využívať kedykoľvek. Spravte zo svojej batérie doslova banku na energiu, z ktorej si zoberiete, keď to potrebujete.
 • Noc, upršaný deň, výpadky siete, živelné pohromy. Vás jednoducho nič nezastaví. Buďte pánmi vlastnej energie. Ani 1 kW energie nenechajte prepadnúť, ale využite každý fotón, ktorý dopadne na vaše panely.
 • Vývoj technológie ukladania energie do batérie napreduje nevídaným tempom. Využite aj vy najnovšie poznatky vo vývoji a ukladajte energiu efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.
 • Batérie sú kompaktnejšie a dizajnové, takže pre ne určite nájdete vhodné miesto.
Verejná nabíjacia stanica

SminnBox

Naša najpredávanejšia nabíjacia stanica s osvedčenou technológiou a spoľahlivosťou. Systém SminnBox je určený na pripojenie do vašej firemnej siete s cieľom inteligentného prerozdelenia energie.

TYP KONEKTORA
Type2 Socket / 5m

NABÍJACÍ VÝKON
až do 22 kW AC

SminnBox
Sme tu

Špecialisti s energiou pomôcť aj vám

Spoľahnite sa na našich montážnych pracovníkov, podobne ako stovky zákazníkov pred vami.

Vďaka našej mnohoročnej praxi získate istotu, že systém bude vyladený do najmenšieho detailu, aby ste každý kW vyrobenej energie využili efektívne.

Opýtajte sa na nás možnosti rôznych dotácií. Zaujímajte sa, ako pracovať s energiou efektívne. Buďte zelení, buďte in, buďte aj vy rodinou SMINN.

Kontaktujte nás
Špecialisti s energiou